تاریخ آخرین ویرایش:

انجام عمل لازک با هدایت Wave front

روش درمانی جراحی لازک هدایت شده و یا لازک سفارشی، یکی از متد‍‌های درمانی پیشرفته است که در بهترین کلینیک‌های درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و توانسته است نتایج بسیار بهتری را به‌نسبت روش درمانی لازک معمول در اختیار عموم مردم قرار دهد. اگر شما نیز به‌دنبال یک روش مطمئن برای بهبود وضعیت بینایی خود هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا به‌صورت مختصر و مفید به توضیح روش مذکور بپردازیم.

لازک اختصاصی و هوشمند به نسبت لازک معمولی نتایج بهتری را رقم زده است.

لازک اختصاصی (هوشمند) چیست؟

شاید برای شما نیز این سوال به‌وجود آمده باشد که عمل لازک اختصاصی یا سفارشی چیست و چه تفاوتی با روش معمول دارد؟ در این روش با استفاده از دستگاه‌های مخصوص درجه‌ای از دقت مد نظر قرار گرفته می‌شود که با استفاده از آن می‌توان به اصلاح وضعیت بینایی هر بیماری پرداخت. روشی که پایه و اساس آن بر روی تکنولوژی موج برای بررسی شرایط چشم و بینایی بیمار قرار دارد و می‌تواند نتایجی را در اختیار شما قرار دهد که در بعضی شرایط از عینک و لنز نیز مناسب‌تر هستند. 

باتوجه به بررسی‌های انجام شده:

"تفاوت روش درمانی لازک با هدایت wave Ftonte، نحوه پیاده‌سازی آن بر روی چشم‌های مختلف بوده که باعث شده است نیازمند تخصص بسیاری برای اجرا باشد. این روش با استفاده از جزئیات و اطلاعات دقیق‌تری از چشم، به تغییر شکل مهندسی شده با استفاده از لیزر بر روی قرنیه می‌پردازد که دارای برتری‌های بسیاری نسبت به لازک با روش قدیمی‌تر است."

مزایای عمل لازک با هدایت wave front چیست؟

به‌صورت‌کلی، روش درمانی عمل لازک با هدایت Wave Front دارای دو مزیت اصلی به نسبت روش معمولی و اصلی است که در این بخش به ذکر آن دو پرداخته‌ایم.

مزیت اول استفاده از لیزیک یا لازک با هدایت، دقت بالا است؛ در زمان معاینه و بررسی‌های قبل از درمان که در این روش انجام می‌شود، اپتومتریست لنزهای مختلفی بر روی چشم شما تست می‌کند و همچنین از شما در رابطه با چارت بینایی سوال می‌پرسد تا بتواند به‌صورت دقیق و با جزئیات به تست وضعیت بینایی شما بپردازد.

مزیت دیگر استفاده از لازک و عمل لیزیک سفارشی، منحصر‌به‌فرد بودن آن است؛ همانطورکه در بخش‌های آغازین مطلب نیز توضیح دادیم این روش برای هر فرد و هر چشم متفاوت خواهد بود و به‌همین‌علت، دارای دقت 25 برابری نسبت به روش معمول است.

دقت عمل لازک با هدایت wave front 25 برابر لازک معمولی است.

سخن پایانی

در این مطلب، به‌صورت جامع و کامل به ارائه توضیحاتی در رابطه با لازک با هدایت Wave Front پرداختیم و همچنین مزیت‌های آن را نیز ذکر کردیم تا شما نیز بتوانید در رابطه با این موضوع اطلاعات جامعی به‌دست آورید و بعد از شناخت نسبت به انجام یا عدم انجام آن تصمیم بگیرید.